Kapcsolat

ÉRTÉKESÍTÉS

Trapézlemez értékesítés

Értékesítés és tanácsadás lakossági és céges ügyfelek részére
Trapézlemez | Cserepeslemez | Szelemen | Teherhordó | Kiegészítők

Burai Zsuzsa 
burai.zsuzsa@metal-sheet.hu
+36 30 636 3797

Martin Hajnalka
martin.hajnalka@metal-sheet.hu
+36 70 771 7371

Péter Krisztina
peter.krisztina@metal-sheet.hu
+36 30 714 3985

Koroknai Bence
koroknai.bence@metal-sheet.hu
+36 30 985 4214

Tóth Szeverin
toth.szeverin@metal-sheet.hu
+36 30 842 6855

PROJEKTREFERENS

Román Péter
roman.peter@metal-sheet.hu
+36 30 903 6738

Szendvicspanel értékesítés

Szendvicspanel értékesítés és tanácsadás lakossági és céges ügyfelek részére
PUR szendvicspanelek | PIR szendvicspanelek | Ásványgyapotos szendvicspanelek

Nagy Attila
nagy.attila@metal-sheet.hu
+36 30 646 7847

Ferenczi Tünde
ferenczi.tunde@metal-sheet.hu
+36 30 857 0477

PROJEKTREFERENS

Sándor István
sandor.istvan@metal-sheet.hu
+ 36 30 421 1551

IRODA

Ügyvezetés

Harangi Sándor
sandor.harangi@metal-sheet.hu
+36 30 349 2568

Ügyvezető asszisztens

Tóth Tamás
toth.tamas@metal-sheet.hu
+36 70 773 7398

Marketing Manager

Hajdu-Gergely Judit
hajdu.judit@metal-sheet.hu
+36 30 365 3592

Könyvelés

Magyar Nikolett
magyar.nikolett@metal-sheet.hu
+36 30 160 5687

Fuvarszervezés

Kiss István
kiss.istvan@metal-sheet.hu
+36 30 193 7001

Betöltés...