Gépkiszolgáló pozíció

GÉPKISZOLGÁLÓT keresünk szendvicspanel gyártó üzemünkbe, debreceni telephelyünkön.

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

A Metál-Sheet Kft. a magyar piacon egyedülállóan PIR, PUR és ásványgyapot töltetű szendvicspanelek, teherhordó és bádogos fedésre szolgáló trapézlemezek, szelemenek és cserepeslemezek, korcolt lemezek, standard és egyedi élhajlított elemek, kiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.Gépkezelőként a modern és fejlett szendvicspanel gyártó gépsorok valamelyikén dolgozhatsz.
A közvetlen felettesed a csoportvezető lesz, aki mentorként segíti a készségeid fejlesztését.

A szendvicspanel gyártó üzem gépsora 4+1 munkaállomásból áll:

  1. Lemezes
  2. Fűrészes
  3. Raklapozó, csomagoló
  4. Habosító - itt nagyon fontos a gyors döntőképesség, vegyipari jártasság előny
  5. Kitározó targoncás

Idővel minél több munkaállomás feladatát szükséges elsajátítani, a megszerzett tudást elismerjük.

Célok:

  • Az első év leteltével 4/5 pozíció
  • A második év után 5 pozíció

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • műszaki rajz ismerete előny
  • fémipari tapasztalat
  • tisztaság, rend, igényesség
  • 3 hónap után 1 pozíció elsajátítása, hibamentes munkavégzés

Munkaviszony:

Bejelentett fő állás hétfőtől-péntekig.

Munkarend:

  • 7:00-16:00 óráig
  • 7:00-kor a gépek bekapcsolva, munkára készen kell állni
  • telefon használata tilos munkaidő alatt
  • szünetek: 30 perc ebédszünet + összesen 30 perc munkaközi szünetek

Munkakörülmények:

  • munkaruha, öltöző biztosított (ruha, cipő, munkavédelmi kesztyű, darukezelés esetén sisak)
  • védőital egész évben biztosított

Próbaidő:

3 hónap, mialatt betanulási programon vesz részt a munkavállaló, kijelölt mentor mellett. A próbaidő során többször is visszajelzést kap a teljesítményről.
A cél 3 hónap leteltével a hibamentes, önálló munkavégzés.

Az ideális jelölt:

Fiatalos mentalitással bír, a számítógép kezelése nem okoz problémát számára. Lojális, hosszú távban gondolkozik, csapatjátékos, tanulni-, fejlődni vágyó.
A gyártási terv dinamikusan változik, ezért nagyfokú rugalmasságot igényel.

Amit kínálunk:

Egy műszakos munkarend.
Havi minőségi munkavégzéshez kapcsolt teljesítményprémium.
A próbaidő leteltével bérkorrekció.

Munkavégzés helye:

4002. Debrecen, Csereerdő utca 10.

Jelentkezni a korona@korona-advisory.hu emial címen vagy a+36 30 436 3644-es telefonszámon lehet.

Betöltés...